iKKolor.sk
Bloková výnimka
Kontakt

Z hľadiska bezpečnosti prevádzky automobilu, sú brzdové systémy snáď najdôležitejšou súčasťou automobilu. Je veľmi dôležité, aby sa pri servisování kládol maximálny dôraz na kvalitu, presnosť a zodpovednosť! Aj malý detail môže rozhodnúť o spoľahlivosti týchto dôležitých komponentov.

Náš autoservis je členom konceptnej siete "Ate brzdové centrum", ktoré zastrešuje spoločnost Continental, ktorá je svetovým lídrom vo vývoji brzdových komponentov. Získavame kľúčové informácie pre našich zákazníkov prostredníctvom pravidelných školení.

Príklad: Zákazník nám pristavil automobil, ktorý mal problém s ABS. Pri brzdení niektoré kolesá išli do šmyku. Po diagnostikovaní a meraní sme zistili, že automobil bol nevhodne prestavaný z anglickej verzie na európsku. Takto prestavané vozidlo bolo nebezpečné! Zákazník, ktorý kúpil takto prerobené auto netušil, že každodenne ohrozoval seba, svoju rodinu a ostatných účastníkov cestnej premávky.

Potrebujete pomôcť? Napíšte nám.

captcha
Obnoviť
Odoslaním tejto správy súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

iKKolor s.r.o.

Slančíkovej 2, 971 01 Prievidza

Prevádzka:
Včelárska 1, III.977, 1G

GPS súradnice:
48.777284, 18.630354

Telefón:
046/542 78 39, 0917 231 978

E-mail:
servis@ikkolor.skoffice@ikkolor.sk

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Vytlačiť

Prevádzkovateľ webu, iKKolor s.r.o. spracovává na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a pre analytické účely. Prečítajte si ako pracujeme s osobnými údajmi - správa osobných údajov.
rozumiem