iKKolor.sk
Bloková výnimka
Kontakt

Moderné technológie využívané v automobiloch vyžadujú pri ich servisovaní profesionálny prístup a špeciálne technológie. Spoločnosť IKKolor autoservis je členom franchisingovej siete AUTOFIT. Náš autoservis je členom konceptnej siete "Ate brzdové centrum", ktoré zastrešuje spoločnosť Continental, ktorá je svetovým lídrom vo vývoji brzdových komponentov. Zároveň sme súčasťou medzinárodnej siete autoservisov, ktorú v Európe zastrešuje nemecká spoločnosť TROST. V rámci služieb autoservisu Vám ponúkame komplexnú a profesionálnu starostlivosť o Váš automobil. Našimi klientmi sú jednotlivci, ale s bohatými skúsenosťami realizujeme starostlivosť aj o rozsiahle vozové parky firiem.

Kľúčom k úspešnému servisnému úkonu bez dodatočných nákladov je správna diagnostika. Pomocou nami využívaných technológii vykonávame presné diagnostikovanie poruchy a jej následné odstránenie. Neustále investujeme do nových technológii a pracovných prostriedkov. U nás sú samozrejmosťou aj také technológie ako digitálna brzdová stolica s testerom tlmičov pruženia. U nás je oprava Vášho automobilu službou, ktorá Vám prináša spoľahlivosť, pridanú hodnotu v doplnkových službách a bezpečnosť.

V našom servise si zákazníka vážime, a tak mu venujeme maximálnu pozornosť od jeho príchodu až po odovzdanie opraveného automobilu. Disponujeme modernou a prijímacou kanceláriou, ktorá Vám poskytne komfort a priestor na komunikáciu s prijímacím technikom. Váš automobil je u nás v bezpečí počas celej doby opravy. Zabezpečovacie systémy autoservisu poskytujú maximálnu ochranu Vášho majetku.

Sme držiteľmi technickej služby ( tech. službu - udeľuje krajské policajné riaditeľstvo - je to licencia oprávňujúca predaj, projektovanie, montáž, revíziu, opravu bezpečnostných zariadení § 7 odsek 1. č. 473/2005. Z.z. - viď certifikáty). Patríme medzi málo firiem, ktoré ponúkajú túto službu zákazníkom. Bezpečnostné zariadenia by mali inštalovať iba firmy, ktoré sú držiteľmi licencie.

iKKolor s.r.o.

Slančíkovej 2, 971 01 Prievidza

Prevádzka:
Včelárska 1, III.977, 1G

GPS súradnice:
48.777284, 18.630354

Telefón:
046/542 78 39, 0917 231 978

E-mail:
servis@ikkolor.skoffice@ikkolor.sk

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Vytlačiť